Minivan Express Lojistik Dağıtım Hizmetleri

Türkiye ' den Avrupa'nın Her Yerine Adresten Adrese Teslimat

Venüs Avrupa Hızlı Panelvan Lojistik Ödünsüz kalite anlayışı ile rotasını “en iyiye” yöneltmiş bir Hızlı Panelvan Lojistik  firması olarak, müşterilerine güvenli hizmetler veren, çevreye ve yasalara saygılı, sürekli gelişen bir şirket olmak. Ülkemizde ve dünyada rekabet edebilen, üstün kaliteli hizmet anlayışı ile varlığımızı devam ettirmek Hızlı Panelvan Lojistik müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeten şeffaf, güvenilir ve inovasyon odaklı sektöründe öncü firmalardan biridir. Hızlı Panelvan Lojistik ; ürünlerin ilk üreticiden nihai tüketiciye kadar olan nakliye, depolama, gümrükleme, ambalajlama ve dağıtım gibi tüm süreçlerini ifade eder. Hızlı Panelvan Lojistik  müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeten şeffaf, güvenilir ve inovasyon odaklı sektöründe öncü firmalardan biridir.

Uluslararası Nakliyat ve Lojistik olarak, dünyaya, ülkemize, toplumumuza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, çevreye ve canlılara karşı saygımız ve sorumluluklarımız ile çalışma ilkelerimizi benimseriz.
Önceliğimiz; yasalara ve mevzuatlara uymak, doğru, hızlı, değer yaratan ve avantajlı iş kalitesi ile hizmet ve çözümler sunmak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, çalışanlarımızın haklarını, sağlıklarını korumak ve iş güvenliklerini sağlamak, şeffaf, dürüst, güvenilir, profesyonel, adil, yeniliklere açık olmaktır.

Türkiye ' den Avrupa'nın Her Yerine Hızlı Panelvan Lojistik

Yurtdışına avrupa kargo ile mal gönderme hizmetleri kapsamında; tüm ihraç ürünleriniz, evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz,  dökümanlarınız, ihracat mallarınız, belgeleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya ulaştırılır. Venüs Express Kargo ile yapılan yurtdışına kargo ile mal gönderileriniz; sistemimizde kolayca ve her an güncel olarak takip edilebiliyor. Almanya Venüs Express Kargo gönderimi ile gönderdiğiniz ürünlerin gümrük kurallarına uygun olup olmadığı bizlere danışabilirsiniz. Almanya’dan, kendi ilinize gönderdiğiniz ürünler sadece karşı ülkenin gümrüğüne değil, bulunduğunuz ülkenizdeki gümrüğe de takılabilir. Bu nedenle o ülkenin gümrük kanunları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışına kargo göndereceğiniz ürünün ambalajlanması ve kolilenmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz ya da sizden teslim aldığımız mallar, hemen işleme konur. Vergi ve gümrük aşamaları evrakları işleme alındıktan sonra, en hızlı ve en güvenli bir şekilde gönderim aşamasına geçer. Kullanılmakta olan, sürekli güncel ve geliştirilebilen yazılım sistemi ile tüm yurtdışı kargo gönderilerinizin takibi detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle tüm yurtdışı gönderilerinizi Venüs Express Kargo ’ya teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz.

Karayolu taşımacılığında dünyanın liderleri arasında olan lojistik firması Venüs Hızlı Panelvan & Minivan Lojistik olarak, siz müşterilerimize disiplinli çalışma prensibiyle yenilikçi çözümler sunuyor; uluslararası karayolu yük taşımacılığı alanında profesyonel ekibiyle hizmet vermekteyiz

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Havayolu taşımacılık veya diğer yüksek maliyetli taşımacılık hizmetlerine nazaran ihtiyaca göre minivan Express taşımacılık tercihi daha uygun ve ekonomik olacaktır. Bu anlamda hızlı ve güvenli taşıma, kapıdan kapıya ulaşım, çevre dostu yapısıyla minivan Express taşımacılık bir adım daha öne çıkmaktadır. Müşterilerimizin belirlemiş olduğumuz ülke sınırları içerisinde 48 saate kadar taşıma taleplerine hızlıca cevap veriyor, profesyonel çalışma şeklimiz ile çözüm üretiyoruz.

You cannot copy content of this page

7 / 24 Whatsapp

Main Menu

Call Now ButtonŞimdi Ara