Macaristan Minivan Hızlı Lojistik

Macaristan Minivan Hızlı Lojistik , Avrupa Minivan Express Taşımacılık , Macaristan Türkiye hızlı panelvan lojisitk , express kargo , en uygun fiyatlarla avrupaya lojistik

Venüs Panelvan Minivan Express Lojistik  öz mal araçları ile Türkiye ile Avrupa arasında güvenli ve zamanında taşımacılık hizmet sunmaktadır. Türkiye – Avrupa, Avrupa-Türkiye arası Minivan Express Servisi sayesinde çok daha güvenli ve zamanında kapıdan kapıya (door to door) teslimat güvencesiyle hizmet vermektedir.Tüm araçlarımız GPRS uydu takip sistemine sahiptir.

Macaristan Hızlı minivan Panelvan Express Lojistik  ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Venüs Minivan Express Lojistik , yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Budapest ( Budapeşte ), Szeged, Debrecen, Kesckemet, Bekescsaba, Miskolc, Eger, Pecs, Kaposvar, Veszprem, Tatabanya, Györ ve Szombathley olmak üzere ayrıca Macaristan’nın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dilerseniz malzemelerinizi Minivan ve Panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile güvenli olarak varış adresine ulaştırıyoruz.

Avrupa Ülkelerine Minivan Taşımacılık

Avrupa ülkelerine Minivan taşımacılığı hizmetinde doğru adres olan Venüs Panelvan Minivan Express Lojistik karayolu ile araçlarını hızlı ve güvenilir teslim etmektedir. Yüklerinizi Avrupa Ülkelerine göndermek istiyor ve transit süre olarak hızlı varış yapmasını istiyorsanız bizden fiyat talep edebilirsiniz. Şoförlerimiz gerekli güzergah bilgisi ve evraksal bilgi bakımından yeterince donanıma sahiptir. Avrupa panelvan taşımacılığı hizmetimizde 1.200 KG’a kadar 15 m3 ölçülerinden az olan yükleriniz ekspres olarak teslim edilir.

MİNİVAN EXPRESS TAŞIMACILIK

24-72 SAAT ARASINDA AVRUPA TESLİMATI

You cannot copy content of this page

7 / 24 Whatsapp

Main Menu

Call Now ButtonŞimdi Ara