Minivan Express Taşımacılık

express_lojistik

Tüm Avrupa ülkelerine hızlı minivan express taşımacılık yapmaktayız . En uygun fiyatlarla hızlı lojisitk için bizi arayabilirsiniz.  Talep ve beklentilerinin zamanında karşılanabilmesi için karayolu taşımacılık hizmetlerinde komple ve parsiyel ithalat/ ihracat karayolu alternatifleri sunmaktayız. Lojistik hizmetlerinizi güvenerek teslim edebileceğiniz, sürprizlerle karşılaşmayacağınız, planladığınız tüm hedeflerinizi gerçekleştirecek, sizi yönlendirecek bir şirket arıyorsanız; Venüs Hızlı  Lojistik olarak tüm lojistik hizmetlerinizin sorumluluğunu almaya hazırız. Bizimle, sektörde deneyimli, öncü, prestijli bir şirket ile çalışmanın avantajları sizi bekliyor. Minivan öz mal ve güçlü tedarik altyapısındaki araçları ile Türkiye ile Avrupa arasında güvenli ve zamanında taşımacılık hizmet sunmaktadır. Türkiye – Avrupa, Avrupa-Türkiye arası Minivan Express Servisi sayesinde çok daha güvenli ve zamanında kapıdan kapıya  teslimat güvencesiyle hizmet vermektedir.

Minivan Express Taşımacılık

Müşteri nerede olursa olsun, karayolunun mevcut olduğu her bölgeye taşıma imkanı sağlamaktayız. Müşterilerimize yüklerini adresten adrese hızlı ve güvenli bir şekilde teslim ayrıcalığı sun aktayız.

HIZLI LOJİSTİK
Maksimum 15 / 17 ve 20 m3, 1300 kg, 6 / 7 ve 10 Euro Palet taşıma kapasiteli öz mal araçları ile ülke ve mesafeye göre hızlı teslimatlar yapan Venüs Hızlı  Lojistik, aynı zamanda sınır kapılarından da hızlı geçiş sağlayabiliyor.

Minivan ile Express Kargo taşımacılığı size, hava yolu taşımacılığına göre daha güvenli ve daha ekonomik bir alternatif sunmaktadır. Hızlı Parsiyel taşımacılık , aynı güzergahta bulunan farklı müşterilerin siparişlerinin tek bir araç ile taşınması işlemidir. Bu durumda farklı müşterilere ait mallar, aynı konteyner ya da vagon içerisine yerleştirilir. Hızlı Lojistik ; Parsiyel teslimat, taşınacak yükün arabayı doldurmaya yetmediği durumlarda oldukça avantaj sağlar. Hız ve maliyet avantajını en verimli şekilde kullanarak network ağımızı genişleterek, direkt ve aktarmalı rotaları büyütmeye devam ediyoruz. Hem uluslararası, hem de şehirlerarası karayolu taşımacılığında tüm operasyonların eş zamanlı çalışmasını sağlayarak müşterilere anlık bilgi ve raporlama sunuyoruz. Bu şekilde müşteriler, yükleri hakkında her bilgiye kolay erişim sağlarken planların aksamasına engel oluyor. Aynı zamanda müşterilerin kendi operasyon süreçlerini yönetmesi, güvene dayalı bir sistemin temellerini güçlendiriyor.

parsiyel_tasimacilik

Türkiye‘den Avrupa Ülkelerine ekspres servis olarak sunduğumuz Minivan nakliye hizmetiyle yükleriniz kısa sürede sağlam müşterinin kapısına kadar teslim ediyoruz. İhracat, ithalat ve dış ticaret firmalarına özel olan bu servisimizle kurumsal panelvan, minivan taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Özellikle Türkiye’den Bulgaristan, Romanya, Kosova, Moldova, Belarus, Bosna Herkes, Sırbistan, Hırvatistan, İsviçre, İngiltere, Yunanistan, İtalya, Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa ülkelerine ihracat taşımacılık ve ithalat nakliye dahil minivan, panelvan çözümleri sunarız.

Venüs Lojistik olarak; uzun yılların vermiş olduğu ekip tecrübesiyle her zaman yenilikçi ve hızlı lojistik çözümleri ve inovasyon ile müşterilerimizi memnun ediyoruz. Taşımacılık ile müşterilerimizin günden güne farklılaşan taleplerine yenilikçi ve hızlı çözümler üretiyoruz. Minivan Express taşımacılık çözümlerimiz arasında teknolojinin getirmiş olduğu yenilik olan minivan nakliye ile yükleriniz 1 gün ile 4 gün arasında Avrupa‘nın tüm noktalarına teslimat sağlıyoruz. Türkiye’den göndereceğiniz veya ithalat yük getireceğini yükler için minivan taşımasına uygun ölçü ve tonajdaki yükler havayolu ile kapıdan, kapıya süre olarak ve fiyat avantajı sağlıyor. Yüklerinizi Türkiye’de bulunan adreslerinizden alıp maksimum Avrupa’nın en uzak bölgesine 72 saatte teslim etmekteyiz. Yüklerinizin aciliyet durumuna göre oluşturduğumuz bu servisle rakiplerinize fark atabilirsiniz. Minivan ile Express Kargo taşımacılığı size, hava yolu taşımacılığına göre daha güvenli ve daha ekonomik bir alternatif sunmaktadır. Express Kargo taşımacılğının, hava yolu taşımacılığına göre daha az formalitesi bulunmaktadır. Hızlı express lojistik Çift şoförle gerçekleşen bu express hizmetimiz ile hafta sonu veya tatillerde uygulanan yasaklara takılmadan zamanla yarışıyor, en uygun güzergâh seçimleri ile mümkün olan en kısa sürede teslimat sağlıyoruz.

Minivan / Ekspres Taşımacılığı Süreci Nasıldır?

Minivan / Ekspers nakliye talebini firmamıza ilettiğinizde uygun olan aracımız ile bir nakliye planlaması yaparak adresinize bir araç gönderiyoruz. Ürünlerin araca yüklenmesi ve fatura vs. gibi belgelerin teslim alınmasından sonra taşıma serüveni başlamış olur. İlk araç ile depomuza getirilen ürünler varış birimine ulaşacağı araca yerleştirilerek en kısa sürede yola çıkar. Belgelerin kontrolü ve tanzimi sonrasında gümrük işlemleri tamamlanan ürünler yurtdışına çıkış yapar. Ulaşacağı adrese kısa sürede güvenle giden ürünler anlaşılan tarihte alıcıya teslim edilerek nakliye serüveni tamamlanmış olur. Minivan / Ekspres taşımacılığı yaparken araçların herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına her türlü önlem önceden alınır. Şoförlerimizin güvenliği ve ürünlerinizin sağ salim gideceği adrese ulaşabilmesi adına düzenli aralıklarla kontrol ve testleri gerçekleştirmekteyiz.

Minivan / Ekspres Taşımacılık Neden Daha Avantajlı?

Minivan taşımacılığı tercih eden pek çok birey ve firma memnuniyet oranının daha fazla olduğunu ifade eder. Peki, bu taşımacılık insanlar için neden daha avantajlıdır?

  • Minivan nakliyede bekleme süresi neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu nedenle ürünleriniz mümkün olan en kısa sürede varış birimine ulaştırılır.
  • Geniş araç portföyü sayesinde Avrupa’nın hemen her noktasına servis imkanı sağlandığından destinasyon konusunda herhangi bir engel ile karşılaşılmaz.
  • Nakliye sürecinin hızlı olması kadar nakliye ücretlerinin de ciddi manada tatmin edici olması bireylerin tercihini minivan / ekspres taşımacılığı yönünde kullanmasına neden olur.
  • Nakliye sürecinin tamamında minivan araçlar kullanılması ürünlerin teslim için bir araçtan diğerine yüklenmesine neden olmaz. En fazla 1 aktarma ile ürün çıkış biriminden varış birimine kadar güvenle ulaşır.

You cannot copy content of this page

7 / 24 Whatsapp

Main Menu

Call Now ButtonŞimdi Ara