Parsiyel Taşımacılık

MinivanExpress, Minivan Taşımacılık, Minivan Kargo, Minivan Lojistik, Minivan Express Taşımacılık

Minivan ekspres taşımacılık ile hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır. Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomiktir. Ayrıca havayolu taşımacılığına göre de daha az evrak ve formalite işlemi ile taşıma işlemleriz gerçekleşir. Minivan taşıma hizmetlerimiz tüm Avrupa’yı kapsamaktadır.

Araçlarımız, her türlü yükü en güvenli şekilde taşımaya uygundur. Müşteri memnuniyetini esas alan deneyimli şoförlerimiz yüklerinizi kapınızdan alarak müşterinizin kapısına kadar en güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırır.

Parsiyel Express Taşımacılık ile Komple taşımacılık hizmeti, intermodal taşımacılık hizmeti gibi pek çok taşımacılık çözümleri sunan Venüs Trans olarak, daha hızlı ve güvenli bir teslimat gerçekleştirmek için minivan express hizmeti ile karşınızdayız. Balkan ve Avrupa ülkeleri arasında hızlı bir teslimat süreci gerçekleştiren hizmet, zamanında teslimat güvencesi ile gerçekleştirilmekte ve Venüs Trans olarak kalitemizden ödün vermemekteyiz.

hizli_panelvan_lojistik

Avrupa ülkelerine Minivan taşımacılığı hizmetinde doğru adres olan Venüs Trans karayolu ile araçlarını hızlı ve güvenilir teslim etmektedir. Yüklerinizi Avrupa Ülkelerine göndermek istiyor ve transit süre olarak hızlı varış yapmasını istiyorsanız bizden fiyat talep edebilirsiniz.

Tüm Avrupa Ülkelerine Hızlı Panelvan Taşımacılık

Lojistik sektöründe özellikle geniş bir dağıtım ağı söz konusu olduğunda, operasyonel çözümler oldukça önemlidir.
Büyük yüklerin ve geniş kütleler halindeki ürünlerin ithalatında ve ihracatında, yük sahiplerinin maliyet avantajına sahip olabilmeleri, ihtiyaçları olan dağıtımın isabetli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için operasyonel çözümler günden güne gelişmeye devam etmektedir.

Acil gönderimler için genellikle havayolu tercih edilse de, uçaklardaki uygunluk, yükün uçağa yetişmesi, yükün bindirilmesi-indirilmesi, iniş havalimanının teslim edilecek noktaya olan mesafesi ve gümrük işlemleri tahmin edilenden daha uzun süreler almaktadır.

Bu noktadan hareketle, Venüs Lojistik olarak Avrupa ülkelerine acil gönderimlerinizi 48-72 saat aralığında kapıdan alıp kapıya teslim ediyoruz.

You cannot copy content of this page

7 / 24 Whatsapp

Main Menu

Call Now ButtonŞimdi Ara